1 Dakika da Sizi Daha Şık Gösterecek 8 Sır

40

İnsanlar arasında göze ilk çarpanın siz olmasını herkes ister. Sizi ön plana çıkaranlar arasında en önemli olan da kıyafetleriniz, giyim tarzınız yani stilinizdir. Bu yazıyı okuduktan sonra kendi stilinizi yaratabilir. İnsanlar arasında ilk göze çarpan siz olabilirsiniz. İşte size bu konuda yardımcı olacak 2018 yılının en trendleri

1- Kozmik Küpeler Takın

Büyük küpeler her daim göz alıcı görünürler. Kısa sürede etkileyici bir görüntüye sahip olmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey oversize bir küpeyle görüntünüze hacim kazandırmak.

2-  Kısa Paça Yüksek Bel Pantolon Sizi Daha Gösterişli Kılar

Bu pantolonla istediğiniz her yere gidebilirsiniz. İsterseniz üzerine bir gömlek çekip toplantıya katılın, dilerseniz bir bomber ceketle partiye gidin, size her türlü istediğiniz havayı katacaktır.

3- Saten Slip Elbise Giyin

Saten elbiseler yatak odalarından sokaklara çıktığından beri seksapelini her yere taşımanın mutluluğunu yaşıyoruz. Siz de bu saten elbiselerle girdiğiniz ortamın en seksi kadını haline gelebilirsiniz.

4- Kadife Bodysuit Sizi Daha Şık Gösterecektir

80’lerin kadifesi ve bodysuit’leri bir araya gelince ortaya muhteşem parçalar çıkmadı mı? Hem seksi hem spor hem de her yerde giyilebilecek harika parçalar olarak sizi her daim güzel gösterebilirler.

5- Kırmızı Midi Etek Ortamlarda Size Renk Katacaktır

Kırmızı bu sezonun rengi olmanın dışında ayrıca 2018’in de rengi. Bu nedenle onun o coşkun gücünden yararlanmaya devam ediyoruz. Ortama girer girmez herkesin dikkatini çekmenizi sağlayacak bir midi kırmızı eteğe ne dersiniz?

6- Saten Pantolon da Giyebilirsiniz

Eğer düzgün bir fiziğiniz varsa bu pantolonları her gün giymelisiniz. Hazır bu kadar modayken ve bu derece seksiyken onları kullanmamak olmaz. Saten bir pantolon üzerine ne giyerseniz giyin sizi stil başkanına dönüştürür.

7- Katmanlı Giyinebilirsiniz

Katmanlı giyinmek bu sezonun en iddialı trend alarmlarından biri ancak doğru uygulamak çok önemli. Eğer stilinizi yansıtmak ve herkesten farklı görünmek istiyorsanız yapacağınız şey çok basit: Mesela basit bir beyaz tişörtün üzerine askılı bir üst geçirmek.

8- Kırmızı Ayakkabı Giymeye Ne Dersiniz?

Bu sezon 1 dakika da stil görünmek çok kolay! Yapmanız gereken tek şey ne giyerseniz giyinin altına o alev alev yanan kırmızı botlarınızı giyinmek. Süper cool görünüyorsunuz!

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.