Aynı Anda Orgazm Olmanın Yolları

390

Aynı anda orgazm olmayı bırakın sadece kadının orgazm olması bile çoğu ilişkide erkeklere göre hayli zaman alıyor. After Today.NET olarak verdiğimiz  bu tavsiyeyi asla göz ardı etmemelisiniz. Fakat, orgazm olduğunuzda da bu kez de sorun sevgilinizle aynı anda orgazm olmak oluyor. Size aynı anda orgazm olmanız için gerekenleri söylüyoruz!

Sevgilinizle aynı anda nefes alın!

Sevgilinizle aynı anda nefes alıp verirseniz aynı anda uyarılmanız mümkün hale geliyor. Ayrıca daha hızlı nefes alıp vermek, hem sizin hem de sevgilinizin kan akışını hızlandırarak daha kolay tahrik olmanızı sağlıyor.

Odaklanın!

Sevgilinizin dokunuşlarını hissetmek ve onu en derinde yaşamak için sadece ona odaklanın. Bunu yaptığınız zaman hissettiğiniz haz ikiye katlanacak.

Aynı Anda Orgazm Olmanın Yolları
Aynı Anda Orgazm Olmanın Yolları

Fantezileriniz önemli!

İnsanlığın var olduğu her aşamada fanteziler moda olacaktır. Fantezilerinize ulaşmaktan korkmayın! Sevgilinizin sizi asla kırmayacak biri olduğunu unutmayın. İsteklerinizi sevgilinizle yaşadığınız bu muhteşem deneyimle birleştirmenizde hiçbir sakınca yok.

Tahrik edici kelimeleri tekrarlayın!

Tahrik edici cümleleri ya da kelimeyi tekrar etmek hem sevgilinize odaklanmanızı sağlar hem de onun daha ateşli olmasını. Sürekli tekrarladığınız ve orgazma yaklaştığınızı partnerinize belli eden sözler, onunda orgazma ulaşmasını sağlar.

Aynı Anda Orgazm Olmak

Aynı anda orgazm tamamen tesadüfi bir şeydir. Bu olanak dışı diyemeyeceğim yanlış ve büyük bir genelleme olur. Fakat, aynı anda orgazm olabilir. Bu tamamen tesadüften ibarettir. Aynı partner ile uzun süreli ilişki içerisindeyseniz, çok kontrollü davranarak ille de ve ille de aynı anda yakalayacağım fikri sabiti ile hareket ederek kendinizi ona göre organize ederseniz eninde sonunda aynı anda orgazmı yakalayabilirsiniz. Yine söylüyorum ve iddia ediyorum ki ama saniye farkı olması normal olacaktır.

Aynı Anda Orgazm Olmanın Yolları
Aynı Anda Orgazm Olmanın Yolları

2 ayrı bedenden bahsediyoruz. Burada kimin önce kimin sonra orgazm olmasından ziyade, birbirlerine alışmış ya da iyi kullanan bedenlerin yani tangoyu iyi yapan iki bedenin atacağı adımlarda öncelikleri konuşmadan bile öncelikleri birbirlerine pas edebilmesidir. Daha sonra diğeri için o dansa devam edebilmesidir. Orgazmın kalitesi ya da sevişmenin kalitesi dediğiniz şeyi aslında bu şekilde ifade edebilirsiniz. O insanla iyi seks, o insanla keyifli seks ya da aşık olduğunuz adamla bu işte benim adamım ya da kadınım diyebileceğiniz cümle işte buna bağlı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.