Çekici Olmanın En Etkili Yolları

225

Kadınların gözünde çekici olmak artık çok basit! Çekici olmanın en etkili yolları kadınların ne istediğini bilmekten geçer. Siz bir kadını etkilemeye çalışmadan önce o kadının ne istediğini bilirseniz yada öğrenirseniz bir sıfır önde başlamış olursunuz.

Bu yazımız da kadınları etkilemenin en temel yollarını öğrenecek, bir kadının nasıl bir erkek profili istediğini, bir kadını etkilemeden önce kadının sizden beklentisinin ne olduğunu öğrenmenin en sağlam yollarını yani kadınları etkileme sanatını öğreneceksiniz.

Yıl olmuş 2018, eee artık bir zahmet bir kaç tüyoyu da siz öğrenin mantığıyla bu yazıyı yazmıyorum.

Sizlere sıfırdan, bildiklerinizi dahi tekrar tazeleyecek bilgilerle bu yazıyı yazıyorum.

Bir Kadının Erkekten Beklentisi Nelerdir?

Öncelikle “ben dış görünüşe aldanmam, iç güzellik benim için daha önemlidir” diyen kadının bu sözüne güvenmeyin! Çünkü dış görünüşünü beğenmediği insanın, içini merak etmez çoğu kadın…

Bir kadın erkeğin yakışıklı olduğuna bakmaz!*

Kadınlar genellikle erkeklerin, bakımlı olmasını, oturaklı olmasını, giyimine kuşamına önem vermesini, tam bir beyefendi olmasını, yerine göre ağır başlı, yerine göre mizahını yapan biri olmasını bekler. Bu felsefe çoğu kadın için geçerlidir. Bakmayın siz kadınlar kendilerini ağlatan erkeğe aşık olurlar sözüne… Kadın zor zamanında kendisini güldüren, yanında olan destek olan erkekten hoşlanabilir.

* Her kadın için geçerli değildir!

Dış Görünüş

Çirkin kadın yoktur, bakımlı kadın vardır gibi, tipsiz erkek yoktur, bakımsız erkek vardır! Erkekler de tıpkı kadınlar gibi bakımlı olmalı, giyimine önem vermelidir. Saç stilinden, traşına, aksesuarından, kullandığı parfüme kadar her şeyi düzenli ve bakımlı olmalıdır. İlk izlenim her iki taraf içinde çok önemlidir. Siz kendinizi bakımlı, giyimine dikkat eden yani kendisine en çok yakışan kıyafetleri giyen biri olarak tanıtırsanız, karşı tarafta etkili bir izlenim bırakabilirsiniz. Çok lükse kaçmadan kendinize güzel bir kombin oluşturabilirsiniz. Saçlarınıza bol keseden jöle, wax, saç spreyi sürerseniz kötü bir görüntü oluşturursunuz. Bunu dozajında kullanmak daha iyi olur. Aynı şekilde saç kesiminiz de çok abartıya kaçmadan, tam bir beyefendi gibi keserseniz, karşı taraf için etkili bir görünüşe sahip olabilirsiniz. Saça fön çekip, dağınık veya apachi gibi bir tarz oluşturmak hem karşı cins için hemde toplum açısından hoş bir görüntü oluşturmaz.

Biraz empati yapalım ve bir itirafta bulunalım. Erkekler de kadınları ilk gördüğünde önce fiziğine ve yüzüne bakar. Dikkatini çeker ya da çekmez. 

Kadınlar da tıpkı erkekler gibi önce bir erkeğin yüzüne, fiziğine, saçlarına bakar. Bir araştırmaya göre kadınların en çok dikkat ettikleri şeyler eller, dişler ve saçlarmış. Bu da ipucumuz olsun.

Erkekler bir kadının giyimine ne kadar dikkat eder ne kadar trend olduğunu tartışır bilinmez ama kadınlar en az kendileri kadar stil sahibi erkeklerle beraber olmak isterler. Stil sahibi olun ve trendleri mutlaka takip edin.

OKUMAK İSTEYEBİLİRSİNİZ!

KADINLARI TAHRİK ETMENİN YOLLARI!

Sağlıklı bir cinsel hayat için eşlerin birbirlerini tahrik etmesi gereklidir. Aksi taktirde cinsellik sıkıcı ve acı veren bir durum olur ve zamanla bütün etkisini kaybeder. Bu da sosyal hayatta sorunlar yaşamanıza sebep olur…

Kendinize Güzel Kokular Sıkın

Bilimsel olarak kanıtlanan etkileme yollarından biride kullandığınız kokulardır. Hoş kokan parfümler kadınların hormanlarını etkilemektedir. Bir ipucu daha verirsek; Baharat kokuları, odunsu kokular, Japon çiçekleri kadınların favori kokuları arasındadır.

Etkilemeye Çalıştığınız Kadını Görünce Dibiniz Düşmesin

Hep klasiktir ama işe yarar bilirsiniz “Kaçan Kovalanır.” Sakın yanılgıya düşmeyin kadınların çoğu kaçmayı değil kovalamayı severler.

Kadınlar ilk dakikadan kendi avuçlarında bildiği erkeklerden kaçarlar. Ancak zor olanı etkilemeye çalışmak, herkesin dikkatini çekerken sizinkini çekemiyor olmak onu hırslandırır ve oyuna sürükler. Unutmayın kadınlar oyun oynamayı severler.

Ayrıca belirtmekte fayda var! Kadınlar kendileri peşinde koşan erkeklerden çok kendisini uğraştıran erkekleri daha çok tercih eder.

Genel anlamda davranışlarınızda siz bir ödülmüşsünüz ve bir yarış sonrası sizi kazanacak kadını bekliyormuşsunuz edası ile hareket edin. Bırakın o sizi elde etsin.

Daha somut bir örnek vereceksek, konuşmaları zaman zaman siz kapatın. “Çalışmam gerek”, “Uyumam gerekiyor.” Ya da “İyi geceler” mesajını önce siz atın.

Burada not etmek gereken küçük ayrıntı bu davranışınız bilinçli bir kibir gibi durmasın.

Çekici Olmanın En Etkili Yolları
Çekici Olmanın En Etkili Yolları

Fazla Ciddiyet İyi Olmayabilir!

Kadınlar yanlarında eğlenebildikleri erkeklerle olmak isterler. Eğlenceli olun ona bir yığın yeni bilgi verin, sizinle keşfetmesini sağlayın. Bu sizi daha ulaşılması zor hale getirecekir.

Onu o kadar farklı sürprizlerle maceralarla baş başa bırakın ki size bağlansın. Kadınlar macera dolu yolları yürümeyi severler.

Farklı Ruh Haline Sahip Olun!

O malum şarkıda da dediği gibi “Aşk bir dengesizlik işi.” Asla dengeli olmayın. Mesajına üç saniyede cevap verdiğiniz de olsun saatlerce beklediği de.

Ona bir sırrınızı verin kendini özel sansın; o sanmaya devam ederken bir anda kayıplara karışın. Ne olduğunu anlayamasın.

Kadınları sinirlendiren şeyler gibi de dursa kadınlar bulmaca çözme işini özel hayatlarında da severler.

Olaya Biraz Gizem Katın!

Hayatınızla ilgili her gün her an her bilgiyi ona vermeyin. Mesela her gün konuşuyorsanız bir anda saatlerce susun, o saat aralıklarında nerede ne yaptığınızı merak etsin.

Seksi Olun

Seksapel genelde kadınlara has bir özellik olsa da kadınlar da erkekleri seksi olan ve olmayan diye kategorize ederler.

Erkeklerin seksiliği elbette baklavalarla da sağlanabilir ancak kadınlar daha duygusal seyirde çalıştıkları için bir erkeği zeki olmasından dolayı da seksi bulabilir.

Bir diğer yöntem de şefkatli olması. Bir erkeği seksi yapan yönlerden biri de şefkatli olmasıdır. Kaslı ve dövmeli o kadar erkek modelin bebek severken ki fotoğrafları da bunun bir kanıtı.

Küçük Emrah’ı Oynamayın!

Her zaman elimi sallasam ellisi gibi durun. Geçmişinde, şu anda ya da ilerde de bir çok kadının ilgisine maruz kalmış ama istememiş adamı oynayın. Unutmayın sizi her zaman isteyen kadınlar olacak. Ve bu onu bilip sizin için savaşmalı!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.