Dünya’nın En Ünlü İsimlerinden Kalıcı Zayıflama Sırları

49

Herkes fit bir vücuda sahip olmak ister, fazla yağlardan kurtulup, zayıf ve çekici bir şekilde insanların karşısına çıkmak ister. Sizde fazla kilolarınızdan kurtulup, daha fit ve dinamik bir vücuda sahip olmak isteyenlerdenseniz, aşağıda verilen ünlü isimlerin zayıflama sırlarını okuyabilirsiniz. Unutmamak gerekir ki onların üzerinde işe yarayan bu zayıflama yöntemleri sizde de olacak gibi bir durum söz konusu değildir.

1. Beyoncé’nin Dreamgirls’de canlandıracağı rolü için bir ay gibi kısa bir süre içinde çok fazla kilo vermesi gerekiyordu.

Beyoncé'nin Dreamgirls'de canlandıracağı rolü için bir ay gibi kısa bir süre içinde çok fazla kilo vermesi gerekiyordu.

Kraliçe Beyoncé, bir ay boyunca limon suyu, pekmez ve karabiberli bir içecekten 6 ila 12 bardak içerek tam tamına 9 kilo verdi.

2. Penelope Cruz ise adını “Çiğneme” koyduğu bir metod sayesinde kilo verdi!

Penelope Cruz ise adını "Çiğneme" koyduğu bir metod sayesinde kilo verdi!

Sabah uyanır uyanmaz ağzına çiğneyebileceği bir şeyler atan Cruz, bu sayede metabolizmasını harekete geçirip vücudunun yağ yakmasını sağlıyor.

3. Haven ve Honor adlı çocuklarını dünyaya getiren Alba, hamilelik sürecinde aldığı kiloları vermek için kendisine çok acımasız davrandı!

Haven ve Honor adlı çocuklarını dünyaya getiren Alba, hamilelik sürecinde aldığı kiloları vermek için kendisine çok acımasız davrandı!

Bir dergiye verdiği röportajda eski kilosuna dönmek için gece yatarken iki tane korseyi üst üste taktığını itiraf etti. Üzerine bir de “Biraz terletiyordu, ama kesinlikle değerdi,” açıklamasını yaptı.

4. Gwyneth Paltrow ise Iron Man 2’nin çekimleri başlamadan önce çok sıkı bir diyet ve egzersiz programına girdi!

Gwyneth Paltrow ise Iron Man 2'nin çekimleri başlamadan önce çok sıkı bir diyet ve egzersiz programına girdi!

Her sabah uzun bir egzersiz programının ardından, kahvaltıda sade ve sadece kıvırcık lahana kokteyli içiyordu. Onun dışında öğlen atıştırmalık olarak da birkaç tane badem yemesine izin veriliyordu. İstediği kiloyu açlık sınırlarında yaşamak pahasına da olsa hızlı bir şekilde verdi.

5. Miranda Kerr ise hamilelik sürecinin ardından aldığı kiloları en sevdiği spor olan yoga sayesinde verdi.

Miranda Kerr ise hamilelik sürecinin ardından aldığı kiloları en sevdiği spor olan yoga sayesinde verdi.

Vücudunu eski fit haline getirmek için yogaya ek olarak bol bol da hindistan cevizi sütü içti. Bu süt yağ yakımını hızlandırıcı bir etkiye sahip.

6. Angelina Jolie ise zaten kilo vermeye yatkın bünyesinin de etkisiyle, hamilelik döneminin hemen ardından 3 haftada 11 kilo verdi!

Angelina Jolie ise zaten kilo vermeye yatkın bünyesinin de etkisiyle, hamilelik döneminin hemen ardından 3 haftada 11 kilo verdi!

Ezilmiş sarımsakla rendelenmiş zencefili karışımını aç karnına yiyen Jolie, kilo vermenin en kokulu halini yaşamış olsa gerek. 😅

7. Doğumdan sonra eskisinden bile daha fit hale gelmeyi başaran Adriana Lima, defilelerden 9 gün önce sadece protein içecekleri içiyor!

Doğumdan sonra eskisinden bile daha fit hale gelmeyi başaran Adriana Lima, defilelerden 9 gün önce sadece protein içecekleri içiyor!

Lima, bu tüyo sayesinde var olan birkaç kilo fazlalığını da defileden hemen önce eritebiliyor.

8. Günlük yaşantısında diyetle arası pek olmayan Anna Hathaway, Sefiller filminin çekimlerinden önce tüm gün boyunca sadece 2 tabak yulaf ezmesi yiyerek kilo verdi!

Günlük yaşantısında diyetle arası pek olmayan Anna Hathaway, Sefiller filminin çekimlerinden önce tüm gün boyunca sadece 2 tabak yulaf ezmesi yiyerek kilo verdi!

9. Christina Aguilera ise “Renk Diyeti” sayesinde inanılmaz derecede kilo verdi.

Christina Aguilera ise "Renk Diyeti" sayesinde inanılmaz derecede kilo verdi.

Aguilera, bu diyete göre bir gün içinde sadece belli renkteki gıda grubunu tüketebildi. Kulağa saçma gelse de, işe yaradığı kesin!

10. Jessica Simpson’ın zayıflama ve fit kalma sırrı ise aslında oldukça basit: Yürümek!

Jessica Simpson'ın zayıflama ve fit kalma sırrı ise aslında oldukça basit: Yürümek!

Günde 8 bin ila 10 bin kadar adım atan güzel oyuncu buna ek olarak bir de direnç egzersizleri yapıyor. Bu egzersizleri de haftada 3 kez tekrarlıyor. Sporun zağlıklı ve fit olmak konusunda en önemli tüyo olduğunu söyleyen Simpson, bunu herkese de tavsiye ediyor.

11. Megan Fox’un zayıf kalma sırrı ise her midenin kaldırabileceği cinsten bir şey değil; zira güzel oyuncu her sabah aç karnına elma sirkesi ve bal karışımından oluşan bir bardak su içiyor.

Megan Fox'un zayıf kalma sırrı ise her midenin kaldırabileceği cinsten bir şey değil; zira güzel oyuncu her sabah aç karnına elma sirkesi ve bal karışımından oluşan bir bardak su içiyor.

12. Hamilelik dönemindeki 87 olan kilosunu, 58’e düşüren Kim Kardashian’ın çok sıkı bir şekilde uyguladığı o meşhur diyetin adı: Atkins!

Hamilelik dönemindeki 87 olan kilosunu, 58'e düşüren Kim Kardashian'ın çok sıkı bir şekilde uyguladığı o meşhur diyetin adı: Atkins!

Atkins diyeti karbonhidrat tüketimini büyük oranda kısıtlıyor ve bu da uygulayan kişinin hızla kilo vermesini sağlıyor.

13. Madonna’nın yıllara meydan okuyan fit vücudunun sırrı ise aslında oldukça net: Egzersiz!

Madonna'nın yıllara meydan okuyan fit vücudunun sırrı ise aslında oldukça net: Egzersiz!

Haftanın 5 gününde de egzersiz yapan Madonna, yaşlanmamanın da sırrını bulmuş gibi görünüyor.

14. Başarılı oyuncu Sarah Michelle Gellar’ın sırrı ise biraz zorlu ve kısmen de sağlıksız.

Başarılı oyuncu Sarah Michelle Gellar'ın sırrı ise biraz zorlu ve kısmen de sağlıksız.

Gellar, birkaç kilo aldığını fark ettiğinde tam bir hafta boyunca sadece lahana çorbası ile besleniyormuş. Böylece aldığı kiloları hızla veriyormuş. Diyet mi, kilo aldığı için uyguladığı bir ceza mı biz bilemedik. Seçim sizin…

15. Dört çocuk dünyaya getirmesine rağmen, fit vücudundan hiçbir şey kaybetmeyen Victoria Beckham’ın sırrı: 5 Avuç Diyeti!

Dört çocuk dünyaya getirmesine rağmen, fit vücudundan hiçbir şey kaybetmeyen Victoria Beckham'ın sırrı: 5 Avuç Diyeti!

İstediği kiloya düşene kadar Beckham günde 5 kere bir avuç dolusu proteinli gıda tüketiyor. Bu sayede kızının doğumundan sonra 10 kilo dahi vermiş!

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.