Eşinizi Baştan Çıkaracak En İyi Seks Pozisyonları

69

Hemen hemen herkes yatakta eşini mutlu etmek ister. Maalesef ki birçok kişide mutlu edememe endişesiyle yaşar. Aftertoday.net ekibi olarak kaygılarınızdan kurtulacağınız, partnerinizle farklı pozisyonlar deneyeceğiniz seks pozisyonlarını araştırdık ve bu yazımızda sizler için derledik.

1- Corkscrew

Kadın yatağın kenarında kolunun üzerinde uzanır, uyluklarını birbirine bastırır, erkekte ayakta arkadan vajinaya girmeye çalışır. Bu seks pozisyonu sırasında bacaklarınızı birbirine bastırmak, partnerinizin penisini daha sıkı tutmanızı sağlar ve karşılıklı olarak daha çok zevk alırsınız.

2- Face-Off

Bu pozisyonda erkek sandalye veya yatağın kenarına oturur, sizde onun kucağına otururak seks yaparsınız. Yüz yüze olduğunuz için sevişerek de aldığınız zevki ikiye katlayabilirsiniz.

3- Doggy Style

Kadının elleri ve ayakları üzerinde uzanıp kalçasını yukarı kaldırarak kendisini partnerine teslim etmesidir ki halk arasında köpek pozisyonu olarak da söylenir. Bu pozisyonun en önemli kısımlarından biri de G Noktasına ulaşmanın bu pozisyonda daha kolay olmasıdır.

4- Pretzel Dip

5- Flatiron

6- G-Whiz

7- Cowgirl’s Helper

8- Wheelbarrow

9- Leap Frog

10- Butter Churner

 

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.